Detoxikační masáž s extraktem Vivaton

Masáž pro detoxikaci s patentovaným extraktem VIVATON

Masáž VIVATON se provádí podle autorské metody akademika A. M. Savelova-Derjabina za použití patentovaného extraktu VIVATON. Speciální masážní technikou náš masér zapravuje do vašeho těla fytoextrakt VIVATON. Během masáže vaše tělo vstřebá zhruba 200 ml výživného fytoextraktu.

Bylinný extrakt VIVATON intenzivně vyživuje a posiluje svalové a pojivové tkáně a rozšiřuje kapiláry pro lepší mikrocirkulaci - prokrvení tkání a lepší tkáňové dýchání.

Jde o alkalický roztok a tudíž neutralizuje kyseliny a kyselé metabolity a toxiny, které se nahromadily v tkáních v důsledku stresu, přetížení, nedostatku spánku, nezdravého životního stylu jakož i pod vlivem nepříznivého životního prostředí a v důsledku nesprávné výživy a z týchž důvodů též nejsou účinně odváděny z organizmu. Kyseliny jsou pro lidský organismus doslova jedem; jsou příčinou vaší únavy, nižší imunity a špatného zdraví celkem.

Masáž VIVATON výrazně zvýší vaši imunitu, zmírní stres a napětí a uvolní svaly a vazy.

Rezervujte si Detoxikační masáž VIVATON 90 min

Pro koho je detoxikační masáž VIVATON vhodná

Detoxikační masáž VIVATON je vhodná téměř pro všechny bez ohledu na věk a pohlaví s problémy se svaly, vazy, celulitidou, problémy lymfatického oběhu, problémy s překyselením organizmu či pro lidi, kteří jsou v práci nebo osobním životě vystaveni neustálému nervovému a psychickému přetížení.

Indikace:

 • Intoxikace těla
 • Stres a přepětí, úzkostné stavy
 • Bolest hlavy
 • Zlepšení tkáňového výživy
 • Překrvení tkání, fibróza
 • Porušení mikrocirkulace
 • Snížená imunita
 • Sedavý životní styl
 • Gastrointestinální poruchy

Jak vám detoxikační masáž VIVATON pomůže

V ideálním případě by se naše elastické svaly měly snadno stahovat a natahovat. Ale, bohužel, moderní způsob života je takový, že většina svalů není zapojena v minimu pohybů, které běžně denně provádíme. Svaly proto ztrácejí pružnost: některé prakticky atrofují, jiné v důsledku neustálého napětí zhoustnou. Křečovitě sevřené svaly často skřípnou nervová zakončení či dokonce cévy. V důsledku toho začínají bolesti hlavy, zad a pod.

 • Masáž Vivaton "učí" svaly znovu správně pracovat. Na sval se působí i příčně; což není typické pro práci svalů v každodenním životě. Masáž snižuje veškeré povrchové napětí. Díky masáži se svaly ztenčují a jsou pružnější a vazy pohyblivější. Cévy se uvolňují a zlepšuje se průtok krve; zejména v oblasti krčního límce se okamžitě zlepšuje odtok krve z hlavy. Bolesti hlavy jsou pryč.
 • Masáž přispívá k hluboké asimilaci látek obsažených v extraktu "Vivaton". Díky nim se normalizují a urychlují metabolické procesy v pojivových a svalových tkáních, vytváří se živné médium pro jejich regeneraci. A jako přirozený důsledek -  Vaše tělo se magicky změní.
 • Výrazně se zlepšuje kvalita kůže, je vyhlazená a jemná.
 • Neutralizuje se překyselení organizmu.
 • Stimuluje se odvod škodlivin z těla.

Jak se provádí detoxikační masáž VIVATON

Detoxikační masáž VIVATON se provádí na masážním lehátku.

Při masáži se používají přípravky řady VIVATON: patentovaný extrakt VIVATON z 27 léčivých rostlin a více než 200 mikro a makro složek, masážní želé s pryskyřicí, či levandulí nebo s medem, olejový krém. 

Efekt impregnace bylinným extraktem spouští blahodárné procesy pro vaše tělo, které trvají ještě další 3-4 dny. Ke změnám dochází na buněčné úrovni, po změnách ve "fyzickém těle" efekt pocítíte i psychicky.

Jak dlouho trvá detoxikační masáž VIVATON

Ideální délka procedury je 1,5 hodiny.

Doporučuje se pro maximální účinek absolvovat kúru 5-7 procedur při frekvenci 1x nebo 2x týdně,  a to jednou nebo 2krát ročně.

Ceník detoxikační masáže VIVATON

Délka procedury Cena 1 procedury vč. DPH Cena balíčku 5 procedur vč. DPH - sleva 10 %
90 min 2 800 Kč 12 600 Kč (ušetříte přes 1 400 Kč)

 

Rezervujte si masáž

Rezervujte si Detoxikační masáž VIVATON 90 min

 

Nejprodávanější

detoxikacni masaz vivaton (2) min
Masáž VIVATON - detoxikační poukaz platný 6 měsíců
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění (>3 Procedura)
5953/90/1
 
od 2 800 Kč
detoxikacni masaz vivaton (2) min
od 2 200 Kč
Volné termíny (>3 Procedura)

Přečtěte si podrobnosti. Pokud už máte rozmyšlený termín, kdy si masáž přejete,...

7307/90/1
detoxikacni masaz vivaton (2) min
Novinka Poukaz
od 2 800 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění (>3 Procedura)

Přečtěte si podrobnosti. Pokud už máte rozmyšlený termín, kdy si masáž přejete,...

5953/90/1
2 položek celkem