Kamenná prodejna La Boutique Parfumeur

Sokolovská 689/115, 186 00, Praha 8, Karlín

Otevírací doba parfumérie La Boutique Parfumeur

  Pracovní doba   úterý   14:00-18:00 hod,   středa 10:00-18:00 hod, čtvrtek 14:00 -18:00 hod.   

Pondělí a pátek, sobota zavřeno, pouze dle dohody je možné vyzvednutí objednávky. 

 

La Boutique Parfumeur

La Boutique Parfumeur je exkluzivní parfumérie specializující se na luxusní francouzské parfémy a kosmetiku, parfémovaná mýdla, bytové vůně a dárkové sady. Nachází se v rychle rozvíjejícím se obchodním centru Prahy a nabízí nezapomenutelný zážitek pro milovníky vůní a luxusu.

Při vstupu do naší parfumérie vás uvítá elegantní a propracovaný interiér, který vytváří dokonalou atmosféru pro objevování světa parfémů.

Naše kolekce obsahuje ty nejlepší francouzské niche značky známé svým mistrovstvím ve vytváření vůní. Od ikonických a tradičních značek až po nové trendy a nezávislé parfuméry najdete široký výběr vůní, které vás uchvátí svou kvalitou a originalitou. Naše nabídka zahrnuje také parfémovaná mýdla, pečlivě vyrobená s láskou, aby zanechávala vaši pokožku voňavou a hydratovanou. Jsou perfektním dárkem pro vás nebo vaše blízké. Pokud chcete vylepšit atmosféru svého domova, doporučujeme naše bytové vůně. Vyberte si z různých příjemných vůní, které naplní váš prostor harmonií a elegancí. A konečně, naše dárkové sady jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají dokonalý dárek pro své blízké. Vytvořte jim nezapomenutelný zážitek s našimi luxusními produkty, pečlivě zabalenými a připravenými okouzlit.

Náš přátelský a znalý personál vám rád pomůže s výběrem té nejvhodnější vůně nebo dárku na základě vašich preferencí a potřeb. Naši zkušení zaměstnanci jsou nadšení pro parfémy a dobře se vyznají v umění vůní. Jsou vždy připraveni provést vás naší rozsáhlou sbírkou, sdílet postřehy o různých vůních a pomoci vám objevit dokonalou vůni, která se hodí k vaší osobnosti nebo příležitosti. Věříme v personalizované služby a náš tým se věnuje zajištění vaší spokojenosti. Přijďte a vydejte se na jedinečnou cestu do světa francouzských parfémů do La Boutique Parfumeur. Vaše smysly zde najdou svůj nejpříjemnější zážitek.

La Boutique Parfumeur má výhodnou polohu v rušném Karlíně, moderní a rozvíjející se části centra Prahy, díky čemuž je snadno dostupná jak místním, tak turistům.

Provozní doba: Máme otevřeno od pondělí do pátku a v sobotu po telefoniucké dohodě (+420 775 038 888), takže si můžete dopřát svět francouzských parfémů podle svého. Ať už prozkoumáváte město nebo hledáte speciální dárek, jsme tu, abychom vám poskytli příjemný zážitek z nakupování.

Exkluzivní značky parfémů a kosmetiky

V La Boutique Parfumeur jsme hrdí na to, že nabízíme výjimečný výběr renomovaných francouzských značek parfémů. Od řemeslných klasik jako Fragonard až po specializované domy vám přinášíme pestrou škálu vůní, které ztělesňují sofistikovanost a eleganci. Každá značka, kterou prezentujeme, je pečlivě vybírána pro její řemeslné zpracování, kvalitu a odlišný charakter.

Luxusní prostředí La Boutique Parfumeur

Vstupte do našeho obchodu a zahalí vás atmosféra luxusu a vytříbenosti. Vkusně navržený interiér zdobený jemnými květinovými aranžmá a okolním osvětlením vytváří klidné prostředí, které umocní váš zážitek z nakupování. Udělejte si čas na prozkoumání vůní, otestujte je na své pokožce a ponořte se do světa vůní.

Nezapomenutelné voňavé dárky

Ať už hledáte speciální dárek pro milovanou osobu nebo si dopřáváte zasloužený požitek, La Boutique Parfumeur nabízí řadu skvělých dárkových možností. Naše krásně zabalené dárkové sady obsahující kombinaci parfémů, mýdel a dalších vonných produktů tvořící skutečně nezapomenutelný dárek. Dovolte nám, abychom vám pomohli najít perfektní dárek, který zanechá trvalý dojem.

Navštivte La Boutique Parfumeur a vydejte se na voňavou cestu, která zachycuje podstatu francouzské parfumerie. Podělte se o své zkušenosti na TripAdvisoru, Seznamu a Google a pomozte ostatním objevit kouzlo a půvab našeho obchodu. Po návštěvě věnujte prosím chvilku napsání recenze. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby.

Těšíme se, že vás přivítáme a pomůžeme vám najít vaši charakteristickou vůni nebo dokonalý dárek.

  •