40 hodnocení

Luxury Overdose - Le Parfum, Absolument Parfumeur, parfémová voda, 100 ml 100 ml balení v luxusní limitované edici

Luxury Overdose - Le Parfum je vůně přímo prodchnutá záhadností a tajemstvím. Tento "bombastický" parfém má ve své DNA extravagantní luxus. Spojuje v sobě orientální a pudrové horní tóny, následované jak elegantními tak svěžími tóny v srdci a základu parfému.

Jeho tajemství dosažení aury úžasného luxusu je v čistotě nejvzácnějších esencí, jako je například Artemisia, pelyněk s afrodiziakálními účinky... Nemluvte, lépe tak procítíte a prozkoumáte pocit nekonečného absolutna. Nechte se uhranout tímto úžasným výtvorem.

Parfémová voda Luxury Overdose - Le Parfum je nejnovějším výtvorem Absolument Parumeur (2016) a oprávněně se honosí titulem "Absolu d’Absolument" (absolutní vůně od Absolument jako slovní hříčka k absolutní absolutno). Tvůrce parfému Pascal Rolland si tohoto svého nejdokonalejšího díla velice cení, neboť v něm sublimuje nejen luxus použitých materiálů ale též design obalu, ale především kvalita esencí a výsledný ultra-chic složení.

Robustní černý skleněný flakón parfému je zakončen zlatým uzávěrem, který spolehlivě utěsní kouzelný, intenzivní a dekadentní obsah. Parfém je unisex, vhodný pro ženy i muže.

Flakón v limitované luxusní edici je uložen v černém koženém pouzdře.

Můžeme doručit do:
19.5.2022
Možnosti doručení
Skladem (> 3 ks)
4 720 Kč
Kategorie: Pánské parfémové vody
? Koncentrace: Parfémová voda
? Typ vůně: Floral (květiny)
Balení: Skleněný flakon se sprejem
? Obsah: 100 ml
Vhodné pro: Celý rok
Hlavní akordy: Žlutá mandarinka, břečťanový list, růžový pepř, pomerančový květ, arabský jasmín, ylang-ylang, Artemisia, pačuli, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, ambra, mošus

HLAVNÍ AKORDY

Žlutá mandarinka, břečťanový list, růžový pepř, pomerančový květ, arabský jasmín, ylang-ylang, Artemisia, pačuli, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, ambra, mošus.

 

SLOŽENÍ

HLAVA

V horních tónech parfému udává takt pikantnost růžového pepře a žluté mandarinky, které zjemňuje svěží a čistá vůně břečťanu.

SRDCE

Srdce parfémů je magické, orientální a maximálně přitažlivé díky pomerančovému květu, arabskému jasmínu, ylang-ylang a afrodisiakální Artemisii.

ZÁKLAD

 V základu zazní dřevité tóny: pačuli, santalové dřevo a kašmírové dřevo. Dolce styl jemně dodá vanilka  a crescendo zajistí ambra a mošus.

Váš smyslový podpis 

Řada parfémů Absolument je revoluční, reagují s vlastní chemií jeho nositele, přizpůsobí Vaší osobnosti, zvýší Vaši smyslnost a stanou se skutečně "Vaším" parfémem, Vaším "smyslovým podpisem".

Abyste mohli ocenit perfektní rovnováhu a dokonalost těchto parfémů, nechte je splynout s chemií Vaší vlastní kůži a přivoňte pět minut po aplikaci, kdy se potřebné složky dokonale rozvinou a zareagují.

Kožené pouzdro

Flakóny v limitované luxusní edici jsou uloženy v koženém pouzdře.

Absolument parfumeur

Parfumérie Absolument vyrábí své jedinečné parfémy v Aix en Provence, v těsné blízkosti Sainte Victoire, hory, kterou tolik miloval Paul Cezanne. Tento kout kouzelné Provence, tak bohaté na vůně, je místem, kde Absolument hledá inspiraci a uchovává své know-how.

HAUTE PARFUMEUR - "vysoká parfumerie"

Znovuobjevováním jedinečné zkušenosti dávných mistrů výroby parfémů mistra a věrným následováním metod předávaných z generace na generaci, parfumérie Absolument opět přináší vůně a vjemy, o kterých všichni měli za to, že jsou ztraceny.

Parfumérie Absolument používá výhradně přírodní suroviny. Každá rostlinka se nejprve vysuší, po té jsou rostliny macerovány v jemném alkoholu, aby potom z nich byly jemně vylisovány drahocenné esence. Tyto esence čerpají přímo z přirozené podstaty rostliny, aby je následně mísili podle svých tajných formulí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: