Parfémy pro mladé

Svěží a mladistvé vůně pro mladé a teenagery.

PARFUMEUR má v nabídce i parfémy pro teenagery.

V dnešní době i mladši slečny a kluci, školou povinní, používají parfémy. Žijí poměrně dost aktivní život včetně sportů a puberta již spustila produkci hormonů... A líbit se slečně nebo nejhezčímu klukovi ze třídy víc než jiní/jiné jim pomůže i parfém pro mladé.

První parfémpro teenagery je dobré pořídit kolem 12-13 roku. Nakonec, používání parfému je celkem dobrý zvyk:), stejně jako mýt si ruce.

Jaký parfém pro teenagery?

Není vždy snadné najít vhodný parfém pro teenagery. Důvodem je to, že většina vůní na trhu pro dospívající je příliš nasycená lepkavými květinkami, přesládlými vůněmi ovoce nebo intenzivní vanilkou. Pro mladistvé jsou vhodnější vůně jemnější a méně vyzývavé.

Svěží a jemná vůně je ideální pro dospívající dívky nebo kluka. Taková vůně se doporučuje, protože budí čistý a svěží dojem. Vyberte vůni s citrusy nebo podobnou vůni mýdla. Vyhněte se výběru parfému se přesládlou nebo příliš sexy vůní. Také pozor na koncentraci. Volte slabší koncentrace. Toaletní voda s lehkou, svěží vůní, se stopami citrusového ovoce je nejbezpečnější volbou pro dospívající.

Na Parfumeur vůně pro dospívající najdete v sekci Pro mladé.

Nejprodávanější

c les minis fragonard de fees
Poslední kusy
995 Kč –9 %
905 Kč

L'Eau des Fées Květinově-ovocná toaletní voda potěší holčičky i maminky!  

676
fragonard blue riviera toaletni voda
995 Kč

Vzpomínky na středomořskou exkurzi po francouzské riviéře: osmanthus s nádechem růže, jasmínu, šeříku, konvalinky, dobarvené ambrou a mošusem.

1459
Mademoiselle Amour, Fragonard, toaletní voda  pro dívky, 50 ml
995 Kč

Rozverná toaletní voda přetékající něhou. Nabízí mandarinku, jahodu a jablko v horním tónu, růže, hrachor a pozdrav jasmínu ve středním a malinovou vzpomínku v zadním tónu.

0338
Mini Beau Gosse, Fragonard, toaletní voda v setu pro chlapce, 50 ml
V dárkovém balení
1 425 Kč

Vesele potištěné voskované plátno obsahuje baterku a velmi svěží toaletní vodu. Její ovocná vůně oplývá grapefruity a citronem v horním tónu, pokračuje pelargónií, levandulí a...

0038
Mini beu gosse fragonard toaletni voda pro chlapce2
965 Kč

Velmi svěží toaletní voda, jejíž ovocná vůně oplývá grapefruity a citronem v horním tónu, pokračuje pelargónií, levandulí a pomerančovým květem ve středním tónu a zakončují ji...

1458
Eaudesfees1
V dárkovém balení
1 425 Kč

L'Eau des Fées Květinově-ovocná toaletní voda v dárkovém balení s dárečkem,  potěšíholčičky imaminky!  

223
Mademoiselle Amour, Fragonard, toaletní voda v setu pro dívky, 50 ml
V dárkovém balení
1 425 Kč

V kosmetické taštičce z voskovaného plátna se skrývá rozkošné zrcátko a ... rozverná toaletní voda přetékající něhou. Nabízí mandarinku, jahodu a jablko v horním tónu, růže,...

0037
7 položek celkem