Nově na Parfumeur - La Sultane de Saba

Magické parfémy, kosmetika z Francie

La Sultane de Saba je luxusní francouzská značka kosmetiky a parfémů, založená před více než 22 lety jako manufaktura pro profesionální, kosmetické výrobky pro SPA, inspirované kulturami a tradicemi předků.

la sultane de saba kosmetické rituály

Tato řemeslná značka se etablovala jako odborník na Spa a wellness a přináší své jedinečné a luxusní zážitky náročným Pařížanům a nyní i celému světu. Značka úspěšně provozuje 4 vlajkové Spa salony v Paříži a je k dispozici ve více než 2 500 Spa salónech po celém světě.

Výrobky jsou výjimečně přírodní, včetně některých certifikovaných organických produktů, ručně sestavené a balené ve skle, aby se zachovala svěžest. Vše bez parabenů, silikonů nebo mikrokuliček a nejsou ani testovány na zvířatech.

Inspirován kosmetickými rituály mystického Orientu, ale také Asií a jiných částí světa, La Sultane de Saba nabízí několik produktových řad, každá z nich je založená na jedinečné a magické autentičnosti.  

Samotný koncept značky La Sultane de Saba je založen na starodávných a vzácných kosmetických rituálech orientálních žen, které se předávají z generace na generaci z matky na dceru.

Prostřednictvím svých autentických a originálních produktů, které jsou k dispozici v oslnivé škále vůní a barev, je cílem La Sultane de Saba probudit vaše vnitřní já,  otevřít mysl novým obzorům a cestám, povzbudit k životu a snění, harmonizovat smysly, aby tělo a duch se vrátil  k samotné podstatě relaxace a pohody.

Hladivá a laskající kosmetika La Sultane de Saba je samosebou bez parabenu.

Kromě ošetření s tisíci vůní a barev, prostřednictvím dokonalé alchymie mezi wellness a autenticitou, La Sultane de Saba čtete jako cestovatelský deník, kde se kreativita rýmuje s objevem ... nechá cestovat vaše smysly.

Square Video Post 1080x1080 px (1)

Ocenění kosmetiky La Sultane de Saba

2010 - ájurvédská masážní sada La Sultane de Saba byla na kosmetickém CosmetiqueMag Oscars 2010 nominována v kategorii Kosmetické výrobky a toaletní potřeby
2006 - získala La Sultane de Saba cenu H.Pierantoni Innovation Award pro řadu L'Essentiel.
2007-  získalaLa Sultane de Saba cenu CosmetiqueMag v kategorii Péče o tělo za řadu Voyage Balinais.