Nejoblíbenější parfémy: Parfémové rodiny a tóny

Vůně oblíbené v Evropě a USA

Parfémy jsou neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Jak si ale vybrat tu pravou vůni, která podtrhne vaši osobnost a vyjádří váš jedinečný styl? Přečtěte si našeho průvodce nejoblíbenějšími rodinami parfémů a tóny v parfémech, které oslovují Evropu a Spojené státy.

Nejoblíbenější dámské parfémy - nejžádanější vůně v Evropě a USA

Květinové vůně

Květinové vůně dominují žebříčkům oblíbených parfémů mezi ženami v Evropě i v USA. Vyzkoušejte kombinaci růže, jasmínu a orchideje pro elegantní a ženský dotek.

Ovocné tóny

Ovocné vůně jsou v Evropě a USA velmi populární, přinášejí svěžest a energii. Jablko, broskev a hruška spojené s lehkým citrusovým nádechem jsou vždy elegantní volbou.

Dřevité Akcenty

Pro moderní ženy jsou dřevité tóny stále v kurzu. Santalové dřevo, cedr a mošus poskytují sofistikovanou a smyslnou atmosféru.

Nejoblíbenější pánské parfémy v Evropě a USA

Citrusově aromatické vůně

Mužské parfémy s citrusovými a aromatickými tóny jsou v Evropě a USA mezi nejžádanějšími. Např. bergamot, šalvěj a levandule vytvářejí velmi osvěžující kombinaci pro moderního muže.

Kořeněně aromatické parfémy

Kořeněné vůně jsou pro muže v Evropě i USA výrazem síly a sebevědomí. Např. skvělá kombinace černého pepře, skořice a muškátového oříšku podtrhne váš jedinečný elegantně mužný styl.

Dřevitě aromatické akcenty

Dřevité tóny s aromatickým nádechem jsou stálicí mezi mužskými vůněmi. Cedrové dřevo, vetiver a ambra vytvářejí smyslnou a mužnou atmosféru.

Nakupujte s rozvahou: Tipy pro výběr parfému

Sezónní změny

Měňte svůj parfém podle ročního období. Lehčí vůně jsou ideální na jaro a léto, zatímco teplé a kořeněné vůně jsou skvělou volbou pro podzim a zimu.

Sledujte trendy

Sledujte aktuální trendy v parfémech a objevte svou novou oblíbenou vůni.

V Evropě i zámoří se pro sezonu podzim-zima 2023/2024 očekává návrat k přírodním a smyslným vůním. A těch najdete u nás, v Parfumeur, opravdu ale opravdu mnoho. Hlavní roli budou hrát parfémy, které dodávají pocit pohody a klidu. Návrat k přírodě přináší "lesní vůně", ve kterých zaznívají borovice, cedr, mech či lišejník. Mezi trendy vůně patří nadále květinové vůně s dominancí např. růže, jasmínu či lilie. Posiluje role orientálních vůní s akcenty vanilky, santalu nebo kadidla.

Vyberte si i jednu univerzální vůni

Pokud hledáte vůni, která vám bude sedět ve všech situacích, sáhněte po univerzálních tónech jako vanilka, ambra nebo cedrové dřevo.

Využijte Black Friday

Buďte připraveni na největší nákupní den v roce, kdy se můžete těšit na nejlepší nabídky na parfémy. Black Friday je ideální příležitostí k tomu, abyste si dopřáli novou vůni nebo udělali radost svým blízkým.

Nová vůně. Nové potěšení.

nejoblibenenejsi_parfemy_francouzske