Hýčkejte si své ruce, i ony prozradí váš věk.

Krémy na ruce pomáhají k dobrému pocitu na rukou a hlavně mladšímu efektu

Každá žena určitě ví, že má pečovat o svoji pleť a dekolt, ale i ruce prozradí náš věk. Bohužel, na to často v dnešním spěchu zapomínáme. Avšak právě pravidelná kvalitní peče je základem krásně jemné pokožky, obzvlášť teď v podzimních a zimních měsících.

Velmi kvalitní krémy na ruce na Parfumeur

Přírodní kosmetika nejlepších francouzských značek Fragonard, Graine de pastel a Sultane de Saba je zárukou, že o Vaše ruce bude náležitě postaráno, pokožka bude hedvábná jako samet a chráněna před vnějšími vlivy.  

Kosmetika VRAI

Vybírat můžete z luxusní řady VRAI - čistý a elegantní balzám na ruce s elegantní vůní, bambuckým máslem a olejem z bavlníkových semen nebo Olive – s olivovým olejem.

Od stejné parfumerie, Fragonard, máme jedinečné sety parfémových vod a krémů s oblíbenými vůněmi: VerveinePivoineMon Poivre, Mon Oranger, Ma Bergamote  a Ma Rose. Díky luxusnímu balení zajisté potěší i jako dárek.  

Kosmetika Graine de Pastel

Organická péče od Graine de pastel je to nejlepší, co si můžete dopřát. Díky pastelovému oleji a 100% přírodnímu složení hlavních ingredienci, je vhodný pro poškozenou a suchou pokožku, pomáhá obnovit funkci přírodní bariery. Tato «Organická a ekologická kosmetika» certifikovaná ECOCERT Grennlife podle referenčního dokumentu ECOCERT dostupného nahttp://cosmetiques.ecocert.com.

Kosmetika La Sultane de Saba

A jako třešničku na dortu máme pro Vás krémy na ruce od spa&wellnes kosmetické firmy La Sultane de Saba. Vůně a jejich prezentace v úchvatných baleních potěší pokožku rukou, nos i oči.