Make U Happy Camu-camu/Saffron

1 hodnocení

Zvyšuje serotonin

Zdroj hormonu štěstí – serotoninu z přírodních a přirozených zdrojů serotoninu v zelenině, ovoci a bylinkách pro zvýšení bdělosti, koncentrace a mentální a tělesná odolnosti. Rovněž má hlad tišící účinek díky obsahu vlákniny.

Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu šafránu.

1 490 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023
Možnosti doručení
Make U Happy Camu-camu/Saffron
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Make U Happy vám pomůže zvýšit serotonin

Úzkosti, stres, deprese a serotonin

Serotonin je v těle tvořen z aminokyseliny L-tryptophanu. L-tryptofan je základní stavební kámen pro syntézu serotoninu v mozkovém kmeni. Serotonin je důležitý k zajištění plné funkce důležitých mentálních a tělesných systémů a funkcí, např. odolnosti vůči zátěži, kontroly nad spánkem a bděním, kontroly nad teplotou a bolestí, kontroly impulzů, paměti a schopnosti učit se. Serotonin moduluje  také jiné nové hormony jako je „hormon paměti“ - acetylcholin, „hormon štěstí“ - dopamin, sexuální hormony estrogen a testosteron a „hormon lásky“ - oxytocin. Serotoninové účinky lze jasně pocítit jednak ihned po zvýšení hladiny serotoninu, jednak po několika málo dnech nebo týdnech.

Ze serotoninu též vzniká spánkový hormon melatonin. Spánkový hormon melatonin je velmi důležitý pro přežití. V dnešním moderním životě plném stresu, se špatnou stravou a nebezpečným posunem potravního spektra z rostlinné k živočišné bílkovině, však již není jeho přísun dostatečně zajištěn. Nedostatek melatoninu zažíváte hlavně v podzimních a zimních depresích.

Serotonin se prosadili v psychiatrii k léčbě depresí. V současnosti velké množství lidí užívá antidepresiva, která využívají efektů seretoninu na zvládání stresu, úzkosti, deprese a panických poruch. Existují však i přírodní a přirozené zdroje serotoninu - v zelenině, ovoci, koření a bylinkách, které najdete v Make U Happy. Make U Happy zároveň nezpůsobuje závislost jako ostatní lékařsky předepsaná antidepresiva a nezatěžuje tak vaše tělo zbytečnou chemií.

Make U Happy vám pomůže snížit hlad a chutě

Ani po dvou tabulkách čokolády stále nemáte dost? Můžete sníst celý trs banánů anebo nekonečné množství špaget a pořád máte pocit, že něco chybí? Nevědomky totiž hledáte serotonin, hormon štěstí. Ingredience v Make U Happy vám dodají základní stavební kameny pro jeho produkci vaším vlastním tělem. Make U Happy vám tím pomůže snížit chuť k jídlu a vyhnete se chuti na jídla bohatá na zdroj serotoninu - slaná, sladká a nezdravá jídla.

Make U Happy má navíc ještě hlad tišící účinek - při konzumaci pouhé jedné polévkové lžíce Make U Happy na lačný žaludek přechází jemná vláknina spolu s dostatečným množstvím tekutiny do vašeho zažívacího traktu a po té do krevního řečiště. 

Složení

MAKE U HAPPY Camu-camu + šafrán je čistě rostlinný produkt skládající se z naklíčené quinoly, naklíčeného amarantu, hrušky, Camu-Camu (13 %), erythritolu, červené řepy, Criollo – kakaa, pomerančové šťávy v prášku, vanilky (0,5 %), šafránu (0,4 %), kasie, skořice, anýzu, hřebíčku, kardamonu, koriandru.

Dávkování

MAKE U HAPPY je zabaleno v 250g balení. Doporučené denní dávkování je jednou denně na prázdný žaludek jedna mírně nasypaná polévková lžíce (odpovídá označení 15ml = 7g odměrky, která je v každém balení). Jedno balení je na 1 měsíc.

Doporučené užití

Rozmíchejte výše uvedené množství ve vodě a rychle vypijte. Ihned poté vypijte dalších 250ml až 500ml vody. Pro dosažení maximálního účinku je nutné počkat nejméně dalších 20 – 30 minut před jídlem (nebo pitím - kromě vody).

Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě.
Chraňte před mrazem.
Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění

Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, poraďte se o užívání se svým lékařem.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

MAKE U HAPPY nemůže nahradit správnou lékařskou léčbu naordinovanou lékařem. Může se však použít jako vhodná doplňková léčba.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Projekt FOR LONG LIFE odstartoval v roce 2010 v USA a zaměřuje se na upevňování zdraví, zdravější životní styl, ekologii a zlepšování kvality života. Oboroví lídři, vědci a výzkumníci z celého světa spojují své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinuje znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, mezi nimiž i Light of Life, který byl v roce 2016 velmi úspěšně uveden na mezinárodní trh. Běžně známá onemocnění a jejich příznaky jsou produkty FOR LONG LIFE  léčeny cílenou buněčnou výživou. FOR LONG LIFE tak nabízí řešení bez vedlejších účinků.