1 hodnocení

IMMU><BOO (30 dní)

Epigenetický výživový doplněk pro imunitu

Zvyšuje imunitu přirozeným způsobem, přirozeně působí na snížení toxické zátěže v organismu. Podporuje imunitní systém, případně posiluje v těle vlastní hojivé procesy a odstraňuje staré či poškozené buňky z těla.

Můžeme doručit do:
24.5.2022
Možnosti doručení
Skladem v Praze (> 3 ks)
1 490 Kč

Doplněk stravy pro posílení imunity

ImmuBoo významně posiluje imunitu a startuje tělu vlastní hojivé procesy. Jeho efekt byl testován v nezávislé laboratoři a bylo nezávislými testy potvrzeno, že při užívání ImmuBoo se produkce protilátek znásobí 2krát  až 3krát.

Látky obsažené v IMMU> <BOO jsou vyráběny v maximální možné dostupné přirozené biologické formě pro co nejúčinnější vstřebání do lidského organismu. Tyto látky mohou zvýšit vlastní imunitu přirozeným způsobem a mohou přirozeně působit na snížení toxické zátěže v těle. Podporují imunitní systém a případně posilují v těle vlastní hojivé procesy a odstraňují staré, nebo poškozené buňky z těla.

IMMU> <BOO obsahuje 100% přírodní dvojité extrakty z léčivých hub, s kořene MACA, a PROVEOTICS - veganská probiotika, které kombinují jejich účinky a mohou přispět ke zlepšení funkce imunitního systému a metabolismu.

Vhodné pro děti od 3 let.

Dávkování: 2krát denně 2 veganské tobolky, vždy před jídlem

Obsah balení: 120 veganských tobolek pro 30denní užívání

Děti od 3 do 15 let berou polovinu dávky.

Můžete také otevřít tobolky a zamíchat obsah do jídla.

SLOŽENÍ

 

Množství v 1 dávce

DV

Proprietární směs: Dvojité extrakty z léčivých hub, které obsahují: Betaglukany 1,3 a 1,6; kyselinu grifolinovou,
Triterpeny, krystalické aminokyseliny a prášek z hnědého kořenu MACA

1700 mg

*

PROVEOTICS veganská probiotika!
** 1000 mg (obsahuje 12 miliard CFU)
Lactobacillus bulgaricus
Bifidobacterium longum
Lactobacillus paracasei
Streptococcus thermophilus
Lactobacillus: acidophilus, rhamnosus, fermentum, helveticus

300 mg

*

IMMU><BOO neobsahuje umělá dochucovadla, nebo sladidla, konzervační látky, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a je bez GMO.

IMMU><BOO je výživový doplněk, který může přispět ke zlepšení funkce imunitního systému pomocí přírodních ingrediencí. Nemůže nahradit správné lékařské ošetření provedené lékařem.

Upozornění: Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, neužívejte tento přípravek bez pokynů, nebo dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let a přímého slunečního záření, ukládejte v místnosti na suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: