HMC - HEAVY METAL CLEANER (20 000 mg,14 dní)

Tip
Neohodnoceno
1 550 Kč
Skladem v Praze (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
16.3.2021

HMC - čistič těžkých kovů - je profylaktický komplexní bio sorbent pro čištění těla od toxinů a těžkých kovů. Působí jako imunomodulátor pro zachování a obnovení přirozené imunity a jako antioxidant na ochranu proti volným radikálům. Vyrábí se na bázi chitinu, glukanu a melaninu a je jedním z nejsilnejších bio sorbentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMC - čistič těžkých kovů

Obsah balení je 20000 mg a je navržen pro 14 dní.

Základem HMC je komplex 3 přírodních složek – chitin, glukan a melanin - získaných z buněčných stěn hub pomocí speciálních metod a technologií. Každá z těchto 3 složek má veliký význam pro detoxikaci organismu a v této jedinečné kombinaci se jejich vlastnosti kombinují, multiplikují a vzniká tak zcela nový, přírodní a čistící produkt pro lidské tělo.

HMC je i ve velkých dávkách netoxický a mohou jej užívat děti od 3 let. Při dlouhodobém užívání nemá žádné důsledky ani kontraindikace.

Běžné sorbenty vedou po určitou dobu užívání k nedostatku aminokyselin, minerálů a stopových prvků v těle.

Dávkování

Dospělí: po jídle 500 mg (čajová lžička) 3krát denně
Děti od 3 do 15 let: po jídle 250 mg (půl lžičky) jednou denně. 1 balení, které obsahuje 20000 mg, by se mělo užívat pouze 7 dní, zbývající množství lze uchovat pro pozdější použití.

Zalijte do 200 ml vody, míchejte 1-2 minuty a poté vypijte.

HMC není ani ve velkých dávkách toxický a mohou jej používat děti od 3 let. Při dlouhodobém užívání nemá žádné negativní účinky ani kontraindikace.

Běžné sorbenty vedou po určitou dobu k nedostatku aminokyselin, minerálů a stopových prvků v těle.

HMC je doplněk stravy, který může přispět ke zlepšení funkce vašeho těla použitím přírodních ingrediencí a nemůže nahradit správné lékařské ošetření nařízené lékařem. Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva (FDA). Tento produkt není určen k léčbě nebo léčbě nemocí.

Varování: Neužívejte s jinými léky - může to ovlivnit jejich účinnost. Interval mezi užíváním doplňku stravy a užíváním léků by měl být alespoň 2 hodiny. Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte nějaké léky, neužívejte tento produkt bez dozoru nebo dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let a na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Složení

HMC obsahuje 100% přírodní výtažky z léčivých hub.
 
Množství v 1 dávce

Proprietární směs léčivých hub

Obsahuje: Chitin, Betaglucan 1,3 a 1,6 a Melanin
500 mg
*

DV * Denní hodnota není stanovena

Další přísady: ŽÁDNÉ jiné přísady
HMC neobsahuje umělé příchutě ani sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a je také bez GMO.

Všeobecná funkce

HMC obsahuje Chitin, který je strukturován v buněčných stěnách hub ve formě nejjemnějších microfibril, jemných vláken, vytvářejících prostorovou síť s obrovskou měrnou povrchovou plochou. V 1 gramu HMC tak může povrch chitinálních microfibril dosáhnout až 1000 m2, což vysvětluje jedinečnou sorpční schopnost chitinu použitého v HMC.

Chitin je bio sorbent se širokým, ale selektivním účinkem. Je to přírodní biopolymer, který ve své molekule obsahuje atomy dusíku, který má jedinečnou sorpční schopnost absorbovat toxiny a těžké kovy. Neodstraňuje však hlavní bioaktivní a stopové prvky a neinterferuje s metabolismem minerálů.

Chitin absorbuje prakticky všechny těžké kovy, radionuklitidy a toxické látky, ale neodstraňuje prvky důležité pro organismus, jako jsou aminokyseliny, minerály a stopové prvky. Právě tyto jedinečné vlastnosti chitinu vysvětlují účinnost použití přípravku při otravě játry, ledvinami, potravinami a drogami.

Běžné sorbenty způsobují v průběhu času nedostatek nezbytných aminokyselin, minerálů a stopových prvků v těle.

HMC obsahuje Betaglukany, které jsou jednou z nejsilnějších přírodních látek korigujících lidskou imunitu. Protirakovinné vlastnosti hub jsou způsobeny glukany a biopolymery, které jsou podstatnými složkami buněčných stěn hub.

HMC obsahuje silné Melaninové antioxidanty, které jsou velmi účinnými biologickými ochránci buněk před nepříznivými vnějšími a vnitřními vlivy. Díky přítomnosti velkého počtu paramagnetických center v jejich molekulách je melanin schopen neutralizovat volné radikály, které se vyskytují v živé buňce pod vlivem pronikajícího ultrafialového záření různých toxinů a enzymů patogenních bakterií.
Houbový melanin na rozdíl od zvířecího melaninu nezpůsobuje vedlejší účinky. Je  částěčně absorbován v gastrointestinálním traktu a přenášen krví v těle, čímž chrání buňky před ničivými účinky volných radikálů.

ČIŠTĚNÍ ORGANISMU

Preventivní, nebo akutní léčba jakéhokoliv onemocnění by rozhodně měla začít všeobecným vyčištěním těla a následným pravidelným čištěním. To platí zejména pro obyvatele velkých měst a průmyslových oblastí a pro všechny, kteří žijí a pracují v podmínkách vysoké toxické zátěže, díky které se v těle produkuje, nebo hromadí velké množství toxinů.

Díky příjmu HMC je tělo jemně, ale důkladně očištěno, obnovují se všechny typy metabolismu, zlepšuje se výživa buněk a obnovují se játra, ledviny a další orgány.

V medicíně se správně předpokládá, že dobře fungující játra jsou zárukou dobré práce pro celý organismus. Játra čistí krev od toxických látek, ale když se tyto látky příliš hromadí, stávají se játra obětí toxinů.

HMC čistí krev od škodlivých látek, pomáhá obnovit játra a žlučovody a snižuje zátěž oslabeným orgánů. Je známo, že poškození jater je příčinou mnoha kožních onemocnění a alergických reakcí. HMC snižuje citlivost těla na všechny alergeny, inhibituje toxicitu léků a pomáhá obnovit funkci hluboce postižených jater.

Škodlivé účinky těžkých kovů se mohou vázat na životně důležité buněčné komponenty, jako jsou strukturální proteiny, enzymy a nukleové kyseliny, a mohou narušovat jejich fungování. Příznaky a účinky se mohou lišit v závislosti na kovu, nebo sloučenině kovu a na použité dávce. Dlouhodobá expozice toxickými těžkými kovy může mít obecně karcinogenní následky, může poškodit centrální a periferní nervový systém a mít špatný dopad na oběhovou soustavu. V následující tabulce jsou uvedeny typické prezentace spojené s expozicí některých z “klasických” toxických těžkých kovů jako je chrom (jiný toxický těžký kov), nebo arsen (metaloid).

Prvek

Akutní expozice
obvykle den, nebo méně

Chronická expozice
často měsíce, nebo roky

Kadmium

Pneumonitida (zánět plic)

Rakovina plic
Osteomalacie (změkčení kostí)
Proteinurie (nadbytek bílkovin v moči, možné poškození ledvin)

Rtuť

Průjem
Horečka
Zvracení

Stomatitida (zánět dásní a úst) 
Nevolnost
Nefrotický syndrom (nespecifická porucha ledvin)
Neurastenie (neurotická porucha)
Parageusia (kovová chuť)
Růžová nemoc (bolest a růžové zabarvení rukou a nohou)
Tremor

Olovo

Encefalopatie (mozková dysfunkce)
Nevolnost
Zvracení

Anémie
Encefalopatie
Problémy s nohama a rukama (ochrnutí)
Nefropatie (ledvinové onemocnění)

Chrom

Gastrointestinální krvácení 
Hemolýza (destrukce červených krvinek)
Akutní selhání ledvin

Plicní fibróza (zjizvení plic)
Rakovina plic

Arsen

Nevolnost
Zvracení
Průjem
Encefalopatie
Multi-orgánové efekty
Arytmie
Bolestivá neuropatie

Cukrovka
Hypopigmentace / Hyperkeratóza
Rakovina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz