19 hodnocení

KOLEKCE 5 MINIPARFÉMŮ FRAGONARD 5,5 + 8,5 + 8 + 7,5 + 11,5 ml

5 krásných flakónů s pravými parfémy v okouzlujícím setu! Flakónky a uzávěry velmi originálních tvarů pro sběratele! Luxusní francouzské pravé parfémy s 20 % vonných esencí. Vůně: Frivole, Daima, Fragonard Belle de Nuit a Ile d'amour. Výběr z nejlepšího, pro různé příležitosti.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
2 675 Kč
Kategorie: Sety a kolekce
? Koncentrace: Pravý parfém
? Obsah: 2 x 8,5 + 8 + 7,5 + 12 ml
balení obsahuje: Frivole, Daima, Fragonard Belle de Nuit a Ile d'amour
Položka byla vyprodána…
kolekce Fragonard 5 parfemu
V dárkovém balení

Parfémy pro různé příležitosti

Věděli jste, že každý parfém se hodí pro jinou příležitost? Některý je vhodný spíše na den, jiný na večer nebo na noc, jiný na jednání nebo jinou formální příležitost a jiná vůně zase zdůrazní romantické chvíle. Pořiďte si kolekci pro každou příležitost za cenu jednoho parfému!

Parfém Frivole – Vůně vhodná na den pro kvetoucí a teplé měsíce. Perfektní pro romantické chvíle, ideální pro zvláštní příležitosti.

Parfém Daima – Vůně vhodnější na den a večer zejména pro chladné měsíce,  Jemná orientální vůně vydechuje v horních tonech bergamot, anýz a mandarinku. Jeho srdce skrývá mandle, broskev a gardénie a spočívá na základních tónech fialky, heliotropu a santalového dřeva.

Parfém Fragonard – Vůně určená na den od jara do podzimu. Připomíná lehké a jiskřivé sluneční paprsky, které Vás ráno ohleduplně probouzejí. Velmi ženská vůně. Vhodná pro příležitosti, kdy chcete působit velice elegantně. Očekávejte mnoho komplimentů v den, kdy ji použijete.

Parfém Belle de Nuit – Vůně vhodná na noc od jara do podzimu. Noblesní, nekomplikovaná vůně pro sebevědomé ženy pro zvláštní nebo výjimečné večery a noci. Použijte, chcete-li působit žensky, mladě a optimisticky.

Parfém Ile d'amour – Vůně pro celý den. Maximálně romantická vůně připomínající svěží vánek od moře. Lehká ale velmi dlouho trvající. Vhodná pro méně formální příležitosti včetně dovolené nebo posezení s přáteli.

Pravý parfém

Nejvyšší koncentrací vonných esencí se vyznačuje právě pravý parfém, francouzsky Parfum extrait, anglicky Perfume extract, s obsahem 15 – 40 % vonných esencí, typicky kolem 20 %. Angličtina je pro rozlišení parfémů vůbec příhodná: všechny ostatní nižší koncentrace jsou označovány nikoli jako parfém (perfume) ale jako fragrance ( prostě „vůně“).

Kvalitní pravé parfémy jsou vyráběny zejména z přírodních složek. Někdy se můžete též setkat s pojmy jako The Soul of Perfume nebo Parfum de Parfum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: