Neohodnoceno

KOLEKCE 4 TUHÝCH PARFÉMŮ Porte Bonheur, 4 x 3 g

Sada 4 tuhých parfémů v roztomilém balení: Belle de nuit, Eau du bonheur, Concerto, Eau de hongrie. (alcohol free)

Oblíbená dámská vůně Belle de nuit -  originální, hluboká bohatá harmonie květin a ovoce na teplém sametovém spodním tónu pižma. Drahocenná vůně, tak magická jako arabská noc! Smyslný parfém.

Vůně unisex Eau du bonheur - květinová zelená unisex vůně. Svrchní tóny jsou bergamot a mandarinka, střední tón je jasmín, základní tóny jsou santálové dřevo, virginský cedr a cesmína.

Pro muže:

 Concerto - je jednoduchá, elegantně aromatická harmonie pravé ovocné svěžesti - mandarinky a bergamotu, zjemněná čajem, ambrou a jasmínem

Eau de hongrie - lehký bergamot a jasmín s pravou ambrou a citrusem ("skalní růže") ve spodním tónu. Autentický, nadčasový a elegantně střízlivý, nikdy neselže při okouzlování...

 

 

 

 

Můžeme doručit do:
20.6.2022
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na objednávku
1 140 Kč
Kategorie: Sety a kolekce
? Koncentrace: Pravý parfém
? Obsah: 4 x 3 g
balení obsahuje: Belle de nuit, Eau du bonheur, Concerto, Eau de hongrie.
Položka byla vyprodána…
solid tuhy parfem non alcohol Fragonard
V dárkovém balení

Pravý parfém

Nejvyšší koncentrací vonných esencí se vyznačuje právě pravý parfém, francouzsky Parfum extrait, anglicky Perfume extract, s obsahem 15 – 40 % vonných esencí, typicky kolem 20 %. Angličtina je pro rozlišení parfémů vůbec příhodná: všechny ostatní nižší koncentrace jsou označovány nikoli jako parfém (perfume) ale jako fragrance ( prostě „vůně“).

Kvalitní pravé parfémy jsou vyráběny zejména z přírodních složek. Někdy se můžete též setkat s pojmy jako The Soul of Perfume nebo Parfum de Parfum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: