8 hodnocení

Kolekce 3 miniatur pravých parfémů, Fragonard, 5 + 5 + 6 ml

Dokonalá kolekce 3 miniatur pravých parfémů, která obsahuje opravdové zlato parfumerie Fragonard. Parfémy Etoille, Diamant a Émilie jsou jedny z nejoblíbenějších pravých parfémů vůbec.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 560 Kč
Kategorie: Sety a kolekce
? Koncentrace: Pravý parfém
? Obsah: 8,5 + 5 + 6 ml
balení obsahuje: Etoille, Diamant, Émilie
Položka byla vyprodána…
Kolekce 3 miniatur pravých parfémů, Fragonard, 8,5 + 5 + 6 ml
V dárkovém balení

Fragonard Etoille

Dámy z Provence nosili brože známé jako hvězdy Digne, které byly považovány za znamení šarmu. Tato brož byla inspirací pro parfém Etoile: nejnovější z řady parfémů pro ženy ve znamení dřevité a květinové vůně s citrusovými akcenty ...

 

Fragonard Diamant

Překypující oslnivým tajemstvím vůně Diamant zanechává viditelnou stopu touhy po každém, kdo ji nosí! Diamond je sladká orientální vůně, se stopou mandarinky, pomeranče a pepře, vyvážená růží, jasmínem a švestkou ve středním tónu, a to na pozadí vanilky, pačuli, pižma a karamelu.

 

Fragonard Emilie

Emilie je intenzivní květinová vůně založená na vůni květů: růže, jasmín, pomerančový květ. Vůně květů se mísí s jemnou fialkou a konvalinkou. Santalové a ambraové dřevo udrží vůni na kůži po celý den.

 

Pravý parfém

Nejvyšší koncentrací vonných esencí se vyznačuje právě pravý parfém, francouzsky Parfum extrait, anglicky Perfume extract, s obsahem 15 – 40 % vonných esencí, typicky kolem 20 %. Angličtina je pro rozlišení parfémů vůbec příhodná: všechny ostatní nižší koncentrace jsou označovány nikoli jako parfém (perfume) ale jako fragrance ( prostě „vůně“).

Kvalitní pravé parfémy jsou vyráběny zejména z přírodních složek. Někdy se můžete též setkat s pojmy jako The Soul of Perfume nebo Parfum de Parfum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: