POUNDLOSER (2x30 dní)

3 hodnocení

Epigenetický doplněk stravy pro podporu optimalizace hmotnosti

Poundloser pomáhá zlepšit přirozenou schopnost dosáhnout optimální hmotnosti a může přirozeně podporovat redukci tělesného tuku. Pomáhá zmírnit toxické zatížení organismu. Podporuje imunitní systém a případně posiluje vlastní léčivé procesy v organismu. 

Dostupnost Skladem (>2 balení)
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení
3 030 Kč 1 515 Kč / 1 ks
POUNDLOSER (2x30 dní)
3 hodnocení
POUNDLOSER (2x30 dní)
Tip
5,0 3 hodnocení

Veganský epigenetický výživový doplněk a podpora pro redukci hmotnosti

2x120 veganských tobolek pro 60denní kúru

Účinné látky obsažené v POUNDLOSERU jsou vyráběny zásadně v maximální dostupné přírodní biologické formě pro co nejefektivnější vstřebávání do lidského organismu. Tyto látky mohou zlepšit vaši přirozenou schopnost dosáhnout optimální hmotnosti a mohou přispět ke zlepšení funkce zažívacího traktu. Přirozeně podporují redukci tělesného tuku a zmírňují toxické zatížení těla. Podporují imunitní system a posilují vlastní léčivé procesy v lidském těle.

Proč je tak důležité mít ve střevech správnou mikroflóru?

Protože mikroflóra má významný dopad na mnoho životně důležitých procesů v našem těle. Podporuje trávení a vstřebávání živin (mikroživin), tvoří důležitou bariéru, která chrání tělo před vniknutím nežádoucích bakterií, parazitů atd.

Střevní mikrobiom, nebo-li mikroflóra, produkuje a uvolňuje důležité enzymy a biologicky důležité látky jako jsou vitamíny, neurotransmitery atd., které jsou nezbytné pro správné fungování mozku. To vyplývá z optimalizace tloušťky střevní mikroflóry a potlačení patogenních bakterií ve střevě ve prospěch přirozené bakteriální mikroflóry. Optimální tloušťka střevní mikroflóry pak zajišťuje plnohodnotné enzymatické procesy probíhající ve střevech, včetně optimální propustnosti střeva pro mikronutrienty.

Stejně tak je důležité, aby neinfekční místa ve střevě, která byla dříve obsazena patogenními bakteriemi, byla příčinou probíhajících nebo potenciálních zánětlivých procesů.                                     

Mikrobakteriální populace střev je také částečně zodpovědná za hormonální regulaci hladu a nasycení. Kromě toho podporuje potlačení zánětlivých procesů v těle a také hraje hlavní roli v tom, zda trpíte alergiemi, astmatem, depresí, rakovinou, alzheimerovou chorobou nebo demencí.                                                                                   
Správná rovnováha střevní flóry pomáhá udržovat střevní stěny silné a špatné bakterie na uzdě a může snížit riziko chronických onemocnění.

Optimální složení přírodních 1,3 a 1,6 beta-glukanů z léčivých hub, stejně tak jako vláknina, je schopno současně sloužit jako prebiotikum a vhodné živné médium pro probiotika a může tak zabránit hromadění patogenních bakterií. Vhodně vybraná prebiotika jsou schopna několikanásobně zvýšit rychlost kolonizace vhodnými probiotiky bez vedlejších účinků.

Dávkování

2krát denně 2 veganské tobolky, vždy před jídlem.

POUNDLOSER je doplněk, který může přispět ke zlepšení funkce trávicího traktu tak, aby byla zachována vaše optimální hmotnost pomocí přírodních ingrediencí a nemůže nahradit správné lékařské ošetření nařízené lékařem. Lze jej však použít jako vhodný doplněk výživy. Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva (FDA). Tento produkt není určen k léčbě nemocí.

Varování: Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dozoru nebo dohledu od svého poskytovatele léčivých přípravků nebo lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Složení

POUNDLOSER obsahuje 100% přírodní dvojité extrakty z léčivých hub s kořenovým práškem Curcuma, bylinkové extrakty a PROVEOTICS směs probiotik.
Množství na porci
DV
Proprietární směs: Dvojitý extrakt z léčivých hub obsahuje: Betaglukan 1,3 a 1,6 jako prebiotikum
330 mg
*
Proprietární směs: Fucus vesiculosus, Foeniculum vulgare, piperin
340 mg
*
Curcuma prášek

230 mg
*
PROVEOTICS - veganské probiotika!** 1 000 mg (obsahuje 12 miliard CFU)Lactobacillus bulgaricusLactobacillus caseaeStreptococcus thermophilusLactobacillus acidophilusLactobacillus ramnózaKvašení LactobacillusLactobacillushelveticusBifidobacterium
 
100 mg
*
DV * Denní hodnota není stanovena
 
** Probiotika v době výroby

Další složky: Zeleninové tobolky
POUNDLOSER neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a je bez GMO.

Tři základní principy hubnutí

1. Zrychlení metabolismu

Při zrychlením metabolismu náš organismus nedokáže absorbovat dostatek živin z potravy. Bohužel se některé životně důležité látky vůbec neabsorbují. Ačkoli tělo zhubne, organismus stárne rychleji, protože spotřebovává své zásoby mikroživin, takže organismus je ve stavu chronické podvýživy mikronutrienty, které jsou důležité pro naše přežití.

2. Pocit sytosti

Sytost je vytvářena použitím vlákniny a guarové gumy, polysacharidu odvozeného od guarových bobů, který vyplňuje žaludek a střeva, takže se pacient cítí méně hladový, ale nezískává mikronutrienty. Ačkoli tělo zhubne, organismus stárne rychleji, protože spotřebovává své zásoby mikroživin, takže organismus je ve stavu chronické podvýživy mikronutrienty, které jsou důležité pro naše přežití.

Oba tyto principy úbytku hmotnosti mají nakonec za následek JoJo efekt, protože po vyčerpání zásob mikroživin se tělo opakovaně podvědomě pokouší přejídat a znovu získat hmotnost.

3. For Long Life princip pro dlouhodobé udržení správné hmotnosti

Princip udržitelného hubnutí spočívá v přizpůsobení funkčnosti a tloušťky mikroflóry na střevní sliznici pro optimální absorpci mikroživin.

"Když je střevní flóra optimální, je i příjem mikroživin optimální."

Problém s trávením a používáním dnešního jídla je ten, že v mnoha případech je ve střevě pouze jedno místo mikroflóry, které absorbuje mikroživiny z průměrné stravy. To vede k neschopnosti účinné absorpce mikroživin. V důsledku toho není rozdíl v nákupu kvalitních biopotravin, protože toto malé místo v mikroflóře není schopno připravit celou řadu důležitých mikroživin pro absorpci do organismu.

S naším principem trvalého hubnutí se pomalu zastavují organismy, které jsou nuceny jíst kvůli nevyvážené stravě související s dietou, nebo neschopností absorbovat potřebné živiny. Neexistuje již žádná naléhavá potřeba určitých dalších vysoce kalorických potravin s tuky nebo cukry, které jsou zbytečně uloženy v těle. Tento pocit hladu je u konce a tělo je schopné vstřebávat mikronutrienty účinně a není nuceno se přejídat, aby stačilo k neúčinné absorpci způsobené dysfunkční střevní flórou a sliznicí.

Řešením je upravit tloušťku a složení střevní flóry na sliznici tak, aby optimálně podporovala absorpci jednotlivých mikroživin a aby byla v jednotlivých částech zažívacího traktu zajištěna správná hodnota pH.

Současně jsou možné zánětlivé faktory inhibovány samotnou stravou. Díky zlepšené funkci a tloušťce střevní flóry na sliznici ve spojení se správnou a zdravou stravou dochází k menšímu hladu a přirozené regulaci hmotnosti. Důvodem je to, že tělo pro svou normální funkci nepotřebuje žádné další živiny / suroviny a není nuceno spotřebovat své depozity mikronutrientů, ale doplňuje je a je schopno udržovat svou přirozenou hmotnost bez JoJo efektu.

Úprava střevní mikroflóry a absorpce - princip, který používáme
Pokud je střevní mikroflóra optimální, jsou také optimálně absorbovány živiny. Problém dnešní stravy je způsoben úzce specializovanou mikroflórou a tělo není schopno absorbovat další potřebné látky. Řešením je upravit tloušťku a složení mikroflóry tak, aby optimálně podporovala absorpci jednotlivých prvků, se správným PH v jednotlivých částech gastrointestinálního traktu, a tím současně snížila potenciálně hrozivé faktory.

Díký výživě organismu má naše tělo menší pocit hladu a tím přirozeně reguluje hmotnost, protože naše tělo již pro svou normální činnost nepotřebuje další suroviny a nemusí zajišťovat potřebné zásoby jako v předchozích případech.

Léčivé houby v přípraveku na hubnuti POUNDLOSER nabízí následující bonusy, které přirozeně podporují hubnutí:

• zvýšení množství vlákniny

• odstraňuje nežádoucí patogeny, viry a bakterie, a tak jsou schopny modifikovat mikroflóru, čímž současně upravují tloušťku a složení střevní mikroflóry do optimálního stavu

• učí organismus nové věci a obnovuje starou imunitní odpověď

• potlačuje alergické reakce

• při správné stravě je organismus schopen zapomenout špatnou informaci ve své buněčné paměti, přibližně za 6-8 měsíců.

Účinné látky

  1. Minerály: jód (převážně organicky vázaný) v rozmezí 0,03 až 0,2% celkového jodu, vyjádřeno jako sušené řasy, brom, sodík, draslík, vápník, hořčík, železo, fosfor, měď, chrom, zinek, mangan, zejména jako sírany, chloridy, také selen a oxid křemičitý.
  2. Polysacharidy: laminarin, kyselina alginová (až 12%), fucoidan. Kyselina alginová je lineární polymer s různými složkami kyseliny beta- (1-4) -D-manuronové a kyseliny alfa- (1-4) -L-guluronové; a fukány různých struktur, složené převážně ze zbytků alfa- (1-2) -L-fruktózy-4-sulfátu.
  3. Polyfenoly: cca. 15%, složené z floroglucinolových jednotek, florotaninů složených z floroglucinolových jednotek různých methoxy a fucodifloretolů, jejich etherů a volného floroglucinolu.
  4. Lipidy: glykosyldiacylglyceridy, fosfatidylethalolamin, fosfatidylcholin, kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina arachidonová (AA) a steroly fucosterol,p-sitosterol. Z barviv fukoxanthin, zeaxantin, lutein, violaxanthin, neoxanthin, fukoxanthinol, β-karoten a skvalen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Projekt FOR LONG LIFE odstartoval v roce 2010 v USA a zaměřuje se na upevňování zdraví, zdravější životní styl, ekologii a zlepšování kvality života. Oboroví lídři, vědci a výzkumníci z celého světa spojují své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinuje znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, mezi nimiž i Light of Life, který byl v roce 2016 velmi úspěšně uveden na mezinárodní trh. Běžně známá onemocnění a jejich příznaky jsou produkty FOR LONG LIFE  léčeny cílenou buněčnou výživou. FOR LONG LIFE tak nabízí řešení bez vedlejších účinků.

Podobné produkty

Masážní gel s pryskyřicí, VIVATON
Novinka
480 Kč

Masážní gel s pryskyřicí na celulitidu a strije Masážní gel vám pomůže v boji proti...

VIVZUP4
PROSTATOOL
Tip
PROSTATOOL
Skladem (>2 ks)
1 340 Kč

Makromolekulární komplex přírodních protizánětlivých látek a vitaminů vázaných na...

PROS
Gel segmentový univerzální, VIVATON
Novinka
555 Kč

Univerzální gel se sílou 207 účinných látek Patentovaný extrakt VIVATON z 27 léčivých...

VIVZUP13
GOUTTOOL (30 dní)
GOUTTOOL (30 dní)
Skladem (>2 ks)
1 340 Kč

Epigenetický výživový doplněk pro dnu 120 tabletek Makromolekulární komplex...

GOU
doplnek pro psy kocky kone SirAntons (3)
Novinka Tip
3 900 Kč
4 800 Kč (–19 %)

Doplněk stravy pro psy, kočky a koně bez přidané chemie, s antioxidanty Veterinární...

1836