Mateří kašička

Obsahově hodnotná mateří kašička

Mateří kašička obsahuje celý komplex vitaminů B ve velkých koncentracích. Je pravděpodobně jediným zdrojem čistého cholinacetátu (neuropřenašeče). Mateří kašička dále obsahuje vitamin C, A, D a E (ve stopovém množství). Aminokyseliny v mateří kašičce potlačují rozmnožování bakterií a virů. Mateří kašička obsahuje i některé minerální látky (draslík, vápník, sodík, zinek a železo). Regeneraci buněk podporuje v mateří kašičce obsažená kyselina nukleová. Tato aminokyselina má obrovský význam pro pleť díky regeneračním a protizánětlivým účinkům. Proto se často přidává do krémů pro regeneraci pleti. Pomáhá léčit akné a různé ekzémy.

Nejprodávanější

ROYAL JELLY FACE CREAM, Fragonard, pleťový krém s mateří kašičkou, 50 ml
1 150 Kč

Pleťový krém obohacený o přírodní včelí mateří kašičku je ceněný pro své omlazující, vyživující a povzbuzující vlastnosti, dává pleti lesk a vitalitu a zároveň pomáhá udržet ji...

0058
Odličovač s mateří kašičkou, Essential cares, 250 ml, Fragonard
520 Kč

Kombinace uklidňujících vlastností heřmánku a lípy s mateří kašičkou balancuje, osvěžuje a zjemňuje Vaši pokožku.

0334
Essential cares, Fragonard, pleťové tonikum, 250 ml
480 Kč

Pleťové tonikum s pomerančovým květem regeneruje a tonizuje Vaši pleť. Dopručujeme pro každodenní použití v kombinaci s Odličovačem s mateří kašičkou.

0332
essential care body lotion
540 Kč

    Jemné tělové mléko s mateři kašičkou. Jeho vůně bílých květů zabalí tělo do jemné, sladce vonící závoji, díky královské mateři kašičce se stává pokožka hedvábnou a pevnou.

1821
4 položek celkem