Mateří kašička

Nejprodávanější

4 položek celkem
ROYAL JELLY FACE CREAM, Fragonard, pleťový krém s mateří kašičkou, 50 ml
Akce
1 015 Kč

Pleťový krém obohacený o přírodní včelí mateří kašičku je ceněný pro své omlazující, vyživující a povzbuzující vlastnosti, dává pleti lesk a vitalitu a zároveň pomáhá udržet ji...

Essential cares, Fragonard, pleťové tonikum, 250 ml
Akce
325 Kč

Pleťové tonikum s pomerančovým květem regeneruje a tonizuje Vaši pleť. Dopručujeme pro každodenní použití v kombinaci s Odličovačem s mateří kašičkou.

Odličovač s mateří kašičkou, Essential cares, 250 ml, Fragonard
Akce
420 Kč

Kombinace uklidňujících vlastností heřmánku a lípy s mateří kašičkou balancuje, osvěžuje a zjemňuje Vaši pokožku.

essential care body lotion
Akce
475 Kč

    Jemné tělové mléko s mateři kašičkou. Jeho vůně bílých květů zabalí tělo do jemné, sladce vonící závoji, díky královské mateři kašičce se stává pokožka hedvábnou a...

Obsahuje celý komplex vitaminu B ve velkých koncentracích. Je pravděpodobně jediným zdrojem čistého cholinacetátu (neuropřenašeče). Dále obsahuje vitamin C, A, D a E ve stopovém množství. Aminokyseliny potlačující rozmnožování bakterií a virů a minerální látky (draslík, vápník, sodík, zinek a železo). Regeneraci buněk podporuje kyselina nukleová.
Má obrovský význam pro pleť díky regeneračním a protizánětlivým účinkům, tedy se často přidává do krémů pro regeneraci pleti. Pomáhá léčit akné a různé ekzémy.