2 hodnocení

Základní sada Graine de pastel proti stárnutí pleti

Anti-aging kosmetická sada

Hodnotná a účinná sada proti stárnutí pleti s olejem z Isatis tinctoria: Denní krém proti stárnutí pleti, 50 ml + Noční krém proti stárnutí pleti, 50 ml. Unikátní složení těchto přípravků kombinuje cenné klíčové ingredience pro redukci vrásek a navrácení elasticity pleti.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem (3 ks)
Značka: Graine de Pastel
3 106 Kč
Kategorie: Kosmetika
Typ pleti: všechny
Určeno pro: pleť
Věková kategorie: starší, střední

Noční krém

Jemně voňavý, sametově jemný krém pracuje na eliminaci vrásek a zvýšení elasticity pletu a chrání a vyživuje pokožku zatímco vy spíte.

Denní krém

Jemná emulze s jemnou osvěžující vůní vyživuje pokožku, snižuje známky plynoucího času a zachovává a podporuje přirozenou elasticitu pokožky. Okamžitě hydratovaná, jemná a zářivá pokožka. Den po dni se pokožka stává mladistvější.

Olej z Itatis tinctoria

Pastel (pastelový olej), se získává z rostliny Isatis tinctoria (boryt lékařský) a je výjimečně bohatý na 3, 6 a 9 omega esenciální mastné kyseliny,  nezbytné pro krásu a pružnost pokožky.

Pastelový olej je staronový kosmetický objev, který má úžasné hydratační a anti-aging vlastnosti. Vznešené dámy jej používali již v antice a starodávném Egyptě. Pastel byl už v dobách antiky též  využíván jako léčivá rostlina. Před 15 lety pastelová pole opět rozkvetla ve Středních Pyrenejích na jihu Francie. Po několika staletích zapomnění farmáři v Lauragais získali kvalitní setbu a opět kultivují tento rostlinný rod. Od výroby pigmentu k použití v oblasti výtvarného umění v minulosti, od dekorativního a textilního průmyslu až po výrobu kosmetických výrobků z pastelových semen, pastel je nyní využíván více než kdy jindy díky inovativnímu a dynamickému odvětví.

Pastel má antivirové, antibakteriální a silné adstringentní efekty. Adstringentní (stahující) účinky se projevují tak, že účinné látky reagují s bílkovinami povrchových vrstev tkáně za vzniku zahuštěné membrány, která působí proti šíření infekce i zánětlivé reakci, a užívá se jich v místní léčbě, např. v kožním lékařství, kde usnadňují hojení vřídků a zánětů. V tradiční čínské medicíně jsou pastelu, kromě jiného, připisovány detoxikační vlastnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: