3 hodnocení

Vzorek Patchouli, Nabeel Perfumes, Spray Perfume, 5 ml

Arabský parfém, vzorek

Každý zajisté souhlasí, že zelená barva je barvou života, dobou rozkvětu, je to symbol životní energie a naplněnosti bytí. Parfém Patchouli představuje uklidňující masérský dotek z jihovýchodní Asie. Vůně pačuli je silná, proto je používána již po staletí v parfémech. V přírodě pačuli volně roste ve stinných zákoutích nejdivočejších tropických pralesů na světě. Hlavní tónyparfému jsou symfonii růže, bergamotu a švestky. Střední noty vás vedou do srdce lesů s vůní papyru a cypriolu. Základní tony patchouli, santalového dřeva, vanilky a oudu jsou jasným prostorem ve vašem světě a vaší mysli. Parfém je v osvěžující zelené láhví, která září a láká k novým začátkům.

Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem (> 3)
Značka: Nabeel Perfumes
595 Kč
Kategorie: Pro ženy
? Koncentrace: Parfémová voda
? Typ vůně: Woody (dřevo), Oriental (orientální), Leather (kůže), Citrus (citrusy), Floral (květiny), Aromatic (kapradiny)
? Obsah: 5 ml
Příležitost: den i večer
Roční období: celý rok
Parfémová voda PATCHOULI EDP
Akce Tip

TOP NOTES : Rose, Fresh, Floral, Woody, Rose Bulgarian, Bergamot, Fruity Notes, Rosemary, Green Notes, Blackcurrant, Strawberry, Raspberry, Cherry, Plum, Mandarin MIDDLE NOTES : Dry Woods, Cashmere Wood, Papyrus, Aromatic, Saffron, Cypriol, Sandal, Benzoin Resinoid, Basil, Mint, Lavandin, Jasmine, Rose BASE NOTES : Leather, Vanilla, Incense, Sandalwood, Musk, Amber, Sweet Woods, Animal Notes, Oud, Mosses, Vetiver, Patchouli OLFACTIVE FAMILY : Floral - Leather - Oriental - Woody - Citrus - Aromatic - Musky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: